Univerzitní liga ledního hokeje Český hokej

Chci být součástí – Realizační tým

Vážení zájemci,

jsme Vám vděční za zájem se zařadit do univerzitního hokejového týmu reprezentující Univerzitu Palackého v Olomouci a samotný Olomoucký kraj v univerzitní hokejové lize.

Abychom mohli uvést do evidence Váši žádost a zjistit, o jakou funkci se ucházíte, prosíme o vyplnění formuláře.

Bližší informace o postoupení Vaší žádosti do dalšího kola výběrového řízení se dozvíte v průběhu nadcházejících týdnů, prostřednictvím e-mailové zprávy.

V případě, že pocházíte z jiné vysoké školy/univerzity/střední školy, nebo jste ještě neobdržel(a) Identifikační číslo studenta, nebo nejste již student, vyplňte do kolonek „xxx“ a do „Poznámka“ uveďte vysvětlení k jednotlivým nevyplněným, kolonkám.

Děkujeme za trpělivost a spolupráci.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

University Shields Olomouc, z. s.

© HC Univerzita Palackého v Olomouci | administrace | všechna práva vyhrazena | úvodní foto: © Starline photography & © Martin Horňan | web: rostanetek.cz