Oficiální vyjádření týmu University Shields Olomouc k nadcházející sezóně 2019/2020

Vážení fanoušci, partneři, kolegové,

dne 19. června proběhlo oficiální cestou ukončení spolupráce pro nadcházející sezónu 2019/2020 s Evropskou univerzitní hokejovou asociací, organizující Evropskou univerzitní hokejovou ligu.

Bylo nám potěšením účastnit se Evropské soutěže po dobu dvou let, kdy jsme načerpali mnoho cenných zkušeností, potkali spousty skvělých lidí, hokejistů a věříme, že i budoucích kolegů.

Evropské univerzitní hokejové asociaci přejeme do budoucna mnoho štěstí, úspěchů a věříme, že se naše cesty opět jednou protnou.

Tohle ale neznamená KONEC, věřte, že pro vás chystáme veliké novinky o kterých vás budeme informovat.

Děkujeme za vaší dosavadní podporu a těšíme se na vás v další sezóně.

Za tým University Shields Olomouc

Bc. Dominik Pudelka