Přijďte Shields podpořit v zápase pod širým nebem!

Hokejisté olomoucké univerzity odehrají další domácí zápas Evropské univerzitní hokejové ligy netradičně v Rýmařově. Půjde totiž o univerzitní „Winter Classic“ utkání pod širým nebem. Proti Shields se postaví slovenský tým Diplomats Pressburg. 

Winter Classic mezi University Shields Olomouc a Diplomats Presburg začne na rýmařovském venkovním zimním stadionu v neděli desátého února v 17 hodin. Na tribuny se dostanete za pouhých 30,- Kč a své návštěvy nebudete litovat. Shields se s Diplomaty utkají v odvetě po necelých dvou týdnech a půjde o hodně. 

Olomoučtí hokejisté se k prvnímu letošnímu vzájemnému utkání vydali na Slovensko v roli velkých outsiderů. V Bratislavě se však sešel výborný výkon brankáře Ondřeje Horvátha s velkou bojovností zbytku týmu a Shields přivezli po vítězství 2:0 všechny tři body. Šance na postup do play-off tak stále žije! Vítězství ze Slovenska ale bude potřeba potvrdit dobrým výkonem a ziskem dalších bodů také v následujícím zápase. 

Shields se proto bude hodit také podpora ze strany fanoušků. Pevně věříme, že si najdete cestu na venkovní zimní stadion v Rýmařově také vy a na Winter Classic se tak podaří vytvořit solidní atmosféru. Pro aktuální informace o utkání sledujte facebookové stránky University Shields Olomouc. 

bratislava, diplomats pressburg, EUHL, Hokej, shields, University Shields Olomouc, Univerzita Palackého, UPOL

#hcupolomouc

Adresa sídla:

HC Univerzita Palackého v Olomouci
Šlechtitelů 813/21
779 00 Olomouc-Holice
IČO 01857738
DIČ CZ01857738
hokej@upol.cz
www.hokej.upol.cz

Adresa zimního stadionu:

Zimní stadion Uničov
Pionýrů 1187
783 91 Uničov

Zůstaňte v kontaktu

#hcupolomouc

© HC Univerzita Palackého v Olomouci | administrace | všechna práva vyhrazena | úvodní foto: © Alena Zapletalová a Daniel Klement | web: rostanetek.cz