Sezóna v EUHL se uzavírá, přijede Trenčín.

OLOMOUC – Hanáky čeká poslední zápas nadstavbové části, tedy i premiérové sezóny v EUHL. Na domácím ledě v Uničově se střetnou s Gladiators Trenčín. Mohlo by se zdát, že v posledním zápase se už o nic nehraje. Zdání však klame. Domácí Shields živí teoretickou naději na desáté místo v konečném pořadí a jistotu příslušnosti v nejvyšší soutěži i pro příští sezónu. Hosté by se rádi odpoutali od nelichotivého posledního místa.

Shields mají gladiátorům také co vracet, v úvodu sezóny si olomoučtí přivezli z Trenčína porážku s nelichotivým skóre 7:1. Úvodní vhazování je naplánované na pravé poledne ve středu 21. března. Nenechte si ujít šanci vidět závěrečný zápas sezóny Evropské univerzitní hokejové ligy a přijďte fandit, domácí budou potřebovat veškerou možnou podporu.