Shields na Olomouckém majálesu

Olomouc – Na začátku května již několik let probíhají v Olomouci i dalších velkých městech studentské oslavy. Olomouckého majálesu se letos zúčastnili také hráči a členové realizačního týmu univerzitního hokejového klubu University Shields. Někteří z nich si povídali se zvědavci u prezentačního stánku, jiní se zase zúčastnili tradičního průvodu.

Olomoucký majáles Univerzity Palackého probíhá v hanácké metropoli od roku 2011. Zástupci univerzitního hokejového týmu se této každoroční oslavy máje a krás studentského života zúčastnili letos poprvé. Ve stánku, který představoval olomoucký univerzitní hokej, panovala dobrá nálada. „Atmosféra byla moc přátelská. Prodali jsme nějaká trička a puky a zastříleli si s lidmi na branku. Dokonce se u nás zastavila jedna slečna z Přerova, která se ptala na možnost chodit s námi na tréninky, tak uvidíme, jak to to dopadne,“ smál se stabilní člen kádru z uplynulé sezóny Lukáš Horváth. Další členové týmu se zúčastnili tradičního průvodu centrem města a reprezentovali tým v dresech, ve kterých v letošní sezóně nastupovali v Evropské univerzitní hokejové lize. „Byla super atmosféra, jen škoda, že nebylo víc lidí. Já osobně jsem si to ale za doprovodu zkušených bubeníků užil,“ referoval o svých zážitcích z průvodu Michal Dohnal.

olmoucký majáles univerzity palackého, olomoucký majáles, University Shields Olomouc, Univerzita Palackého, UPOL

#hcupolomouc

Adresa sídla:

HC Univerzita Palackého v Olomouci
Šlechtitelů 813/21
779 00 Olomouc-Holice
IČO 01857738
DIČ CZ01857738
hokej@upol.cz
www.hokej.upol.cz

Adresa zimního stadionu:

Zimní stadion Uničov
Pionýrů 1187
783 91 Uničov

Zůstaňte v kontaktu

#hcupolomouc

© HC Univerzita Palackého v Olomouci | administrace | všechna práva vyhrazena | úvodní foto: © Alena Zapletalová a Daniel Klement | web: rostanetek.cz