Shields v domácí premiéře vyzvou mistra

Dva zápasy musel nově vzniklý hokejový tým počkat na domácí premiéru. Dočkal se. V prvním utkání na domácím ledě vyzve v pátek 20. října rovnou čtyřnásobného vítěze European University Hockey League, kterým je UK Praha. Souboj nováčka s mistrovským týmem se bude konat na Zimním stadionu

v Uničově (Pionýrů 1187). Úvodní buly klání proběhne ve čtrnáct hodin. K zápasu se vyjádřil i hlavní trenér Shieds Radim Zbránek: „UK Praha je určitě kvalitní tým. Naše příprava však bude stejná jako na každý jiný zápas a budeme chtít vyhrát. Určitě se však na první domácí zápas těším.“

V případě většího zájmu fanoušků je možné do Uničova vypravit speciální autobus. Pro všechny bude nastavené vstupné formou dobrovolného příspěvku.

University Shields Olomouc srdečně zve a velmi se těší na všechny fandy, kteří domácí tým společnými silami dotáhnou k úspěchu.

Mojmír Fryčák