Shields v listopadu konali dobro

OLOMOUC – Hráči i realizační tým University Shields Olomouc udělali dva dobré skutky najednou. S posledním listopadovým dnem skončila celosvětová charitativní akce Movember, která se každoročně snaží získat finanční prostředky a šířit povědomí o rakovině prostaty. A členové Shields na důkaz podpory Movemberu celý měsíc hrdě nosili své kníry, kterými se rádi pochlubili.

Druhým dobrým skutkem byla účast týmu v univerzitní výzvě Daruj krev s rektorem ve Fakultní nemocnici Olomouc. Zúčastnění členové Shields tak kromě chvályhodného darování krve dělali dobré jméno týmu, když se po Transfúzním oddělení pohybovali v zápasových dresech.

FOTO: Facebook/470 ml

Krev darovalo i vedení s realizačním týmem foto: Facebook/470 ml