Svozílek v konečné nominaci na World Cup of College Hockey

OLOMOUC – Historicky poprvé se vysokoškolské hokejové organizace – ruská The Student Hockey League (SHL), European University Hockey Association (EUHA) z Evropy a americká American Collegiate Hockey Association (ACHA) účastní Světového poháru vysokých škol. Fanoušky olomouckého nováčka University Shields Olomouc musela potěšit zpráva, že se do konečné nominace evropského výběru dostal obránce Shileds Ivo Svozílek. „Abych pravdu řekl, tak sám vůbec nevím co od toho čekat, spíš k tomu budu mít co říct, až se z této akce vrátím,“ přislíbil olomoucký reprezentant rozhovor.

Světový pohár začne druhého ledna 2018 v polské Krynici a slovenských městech Breznu s Banskou Bystřicí. University Shields Olomouc přejí Svozílkovi mnoho individuálních úspěchů a vzornou reprezentaci týmu.

MM