Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /srv/www/vhosts/hokej/public_html/new/wp-content/themes/hokej/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 115
obr

Ani druhý ročník MEET UPu se neobešel bez HC UP

Olomouc – Již podruhé se na olomoucké univerzitní půdě konal MEET UP. V úterý 1. října se vnitřní i venkovní prostory bývalého jezuitského konviktu, v jehož útrobách se nachází Umělecké centrum Univerzity Palackého, proměnily na přehlídku všeho, co univerzita a město mimo studium nabízí. Hlavní prim však hrály spolky a organizace, a tudíž ani stánek HC UP nesměl chybět.

Na parkánu konviktu si u stanoviště hokejového týmu mohli fanoušci zastřílet na bránu, nebo si popovídat s přítomnými hráči. ,,Lidé se ptali na to, kde hrajeme zápasy, nebo jak zvládáme kombinovat hokej se školou. Zajímalo je také, jak funguje liga a jaké jsou novinky. Jsme rádi, když se fanouškům můžeme přiblížit trošku více. Oni poznají nás, my poznáme je. Zjistíme tak, kdo nám fandí,“ hodnotil průběh akce obránce Petr Lainka, který odehrál zápas proti UK Hockey Prague ve zlaté helmě pro nejlepšího střelce týmu.

Zlatou helmu si mohli návštěvníci prohlédnout a zkusit, ale kromě toho si někteří šťastlivci odnesli také vstupenky na příští domácí zápas, jež se odehraje v pondělí 21. října ve 20:00 na uničovském stadionu proti týmu HC Masaryk University. ,,Dozvěděli jsme se, že by fanoušci ocenili, kdybychom hráli více zápasů v Olomouci. Snad jim to jednou splníme,“ komentoval přání návštěvníků obránce Michal Dohnal. Nikdo však neodešel s prázdnou, samolepky a náramky byly přichystány pro všechny.

Zvědavost vzbuzovaly i výsledky zápasů a prozatímní první místo v tabulce ULLH. ,,Z prvních dvou zápasů sezóny mám pocity dobré, jelikož jsme v obou zvítězili. Hlavně první zápas bylo vidět, jak všichni hráči chtějí vyhrát a na ledě nechali všechno. Takovou energii v týmu jsem zažil v Americe a jsem rád, že kluci tady to mají stejně. Je to výborný,“ shrnul situaci navrátilec Dominik Cach, který se po roce v týmu Seattle Totems vrátil zpět do České republiky.

Přítomní hráči akci zakončili v šapitó na hospodském kvízu UP speciál. ,,MEET UP proběhl v krásném prostředí a moc se mi líbil. Kluci byli akční, lákali fanoušky, a především holky na vstupenky a fotili se s nimi. Máme spoustu super fotek,“ dodala marketingová manažerka Nika Tótová.

 

IMG 2501
C4B6067E 2ACC 4A82 A24D 6F9C51ED1B14
IMG 2505
IMG 2492
IMG 2488
IMG 2482
IMG 2478
IMG 2475

TEXT: Vendula Holková

FOTO: Nika Tótová

hc univerzita palackého v olomouci, hc up, hc up olomouc, Hokej, MEET UP, olomouc, ullh, University Shields Olomouc, Univerzita Palackého, univerzitní hokej, univerzitní liga ledního hokeje, UPOL

Adresa sídla

HC Univerzita Palackého v Olomouci
Šlechtitelů 813/21
779 00 Olomouc-Holice
IČO 01857738
DIČ CZ01857738
hokej@upol.cz
www.hokej.upol.cz

Zůstaňte v kontaktu

#hcupolomouc

Eshop

Kontakt: hokej.eshop@upol.cz
Obchodní podmínky | GDPR

Doprava (nad 1 500 Kč zdarma)
- Česká pošta - Balík do ruky (125 Kč)
- PPL Kurýr (115 Kč)
- Česká pošta - Balík na poštu (109 Kč)
- PPL Parcelshop (105 Kč)
- Zásilkovna (85 Kč)
- Balíkovna (79 Kč)
- Osobní odběr v Olomouci (zdarma)

Platba
- Platební kartou (GP WebPay)
- Bankovním převodem

© HC Univerzita Palackého v Olomouci | administrace | všechna práva vyhrazena | úvodní foto: © Alena Zapletalová a Daniel Klement | web: rostanetek.cz