Zopakují Shields vítězství proti Cavaliers?

OLOMOUC – Nadstavbová část EUHL pokračuje pro Shields domácím zápasem s Cavaliers Brno. Uničovský led bude svědkem druhého střetnutí letošních nováčků, ze kterého vyšli vítězně olomoučtí. Nyní se mohou diváci v pondělí od 15:45 těšit na kvalitní podívanou. Cavaliers jistě touží Hanákům vrátit nepříjemnou porážku z vlastního ledu.

Domácí se na své hřiště vrací po výsledkově nepovedeném tripu, který přinesl jediný bod ze ztraceného zápasu s Prešovem. Naopak se mohou opřít o výborný výsledek právě z úvodního měření sil. Na zápas se musí dobře vzpomínat brankáři Shields Horváthovi, který nepustil za záda ani jednu z jednatřiceti střel.

Tým University Shields Olomouc zve všechny příznivce na zápas EUHL, který slibuje dobrý hokej a díky vám snad i bouřlivou atmosféru. Takže v pondělí před čtvrtou v Uničově.

MM