Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /srv/www/vhosts/hokej/public_html/new/wp-content/themes/hokej/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 115
obr

Zopakují Shields vítězství proti Cavaliers?

OLOMOUC – Nadstavbová část EUHL pokračuje pro Shields domácím zápasem s Cavaliers Brno. Uničovský led bude svědkem druhého střetnutí letošních nováčků, ze kterého vyšli vítězně olomoučtí. Nyní se mohou diváci v pondělí od 15:45 těšit na kvalitní podívanou. Cavaliers jistě touží Hanákům vrátit nepříjemnou porážku z vlastního ledu.

Domácí se na své hřiště vrací po výsledkově nepovedeném tripu, který přinesl jediný bod ze ztraceného zápasu s Prešovem. Naopak se mohou opřít o výborný výsledek právě z úvodního měření sil. Na zápas se musí dobře vzpomínat brankáři Shields Horváthovi, který nepustil za záda ani jednu z jednatřiceti střel.

Tým University Shields Olomouc zve všechny příznivce na zápas EUHL, který slibuje dobrý hokej a díky vám snad i bouřlivou atmosféru. Takže v pondělí před čtvrtou v Uničově.

MM

Adresa sídla

HC Univerzita Palackého v Olomouci
Šlechtitelů 813/21
779 00 Olomouc-Holice
IČO 01857738
DIČ CZ01857738
hokej@upol.cz
www.hokej.upol.cz

Zůstaňte v kontaktu

#hcupolomouc

Eshop

Kontakt: hokej.eshop@upol.cz
Obchodní podmínky | GDPR

Doprava (nad 1 500 Kč zdarma)
- Česká pošta - Balík do ruky (125 Kč)
- PPL Kurýr (115 Kč)
- Česká pošta - Balík na poštu (109 Kč)
- PPL Parcelshop (105 Kč)
- Zásilkovna (85 Kč)
- Balíkovna (79 Kč)
- Osobní odběr v Olomouci (zdarma)

Platba
- Platební kartou (GP WebPay)
- Bankovním převodem

© HC Univerzita Palackého v Olomouci | administrace | všechna práva vyhrazena | úvodní foto: © Alena Zapletalová a Daniel Klement | web: rostanetek.cz