Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /srv/www/vhosts/hokej/public_html/new/wp-content/themes/hokej/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 115
obr

Trenčinský zápas očima trenéra

Po vítězném zápase v Brně s tamními Cavaliers čekala Shields cesta do Trenčína. Již během první třetiny se však ukázalo, že Gladiators nebudou lehkým soupeřem. Domácí si svůj led nakonec uhájili výsledkem 7:1. O několik vět k utkání se s námi podělil trenér Radim Zbránek, který je i přes nepříznivý výsledek přesvědčený, že si mužstvo ze zápasu může odnést i něco pozitivního. „Klukům se nedá odepřít, že by v tom neměli dané hokejové srdíčko“, dodal Zbránek k nasazení hráčů.

V čem vidíte hlavní příčinu neúspěchu?

Hlavní příčinou byla velká nedisciplinovanost. Měli jsme hodně zbytečných vyloučení a místo dodržení herních a taktických pokynů jsme se nechali strhnout herním stylem soupeře, který byl důrazný především u mantinelů.

Co podle vás stojí za jediným vstřeleným gólem?

Ze začátku jsme měli slabou produktivitu střel. Která se během zápasu zlepšila. Potom nám chyběl už jen větší tlak, důraz a trochu štěstí.

Lišily se instrukce od zápasu s Cavaliers?

Každý soupeř je jiný a vždy se instrukce trochu mění, ale pořád jsme chtěli hrát svůj hokej, který se nám nepodařilo dodržet.

Projevila se delší cesta na výkonu?

Cesta byla sice delší než do Brna, ale přijeli jsme dostatečně dlouho před zápasem, aby měli hráči čas si vše potřebné před zápasem nachystat, pořádně se rozhýbat a dostat se do zápasového tempa.

Po druhé třetině O. Horvátha v brankovišti nahradil M. Molnár, jaký byl důvod?

Přestože Ondra chytal výborně, chtěli jsme vyzkoušet i jiného brankáře, protože sezóna je dlouhá a musíme mít jasno, kdo by Ondru mohl případně nahradit.

Co by bylo nejvíce potřeba zlepšit do dalšího zápasu?

Na zlepšení je toho spousta a čeká nás ještě dost práce. Zápasy s Cavaliers i Gladiators nám ukázaly hodně, ale to si zatím nechám pro sebe.

Čeká vás první domácí zápas proti UK, jak se na čtyřnásobného mistra připravíte?

UK Praha je určitě kvalitní tým. Naše příprava však bude stejná jako na každý jiný zápas a budeme chtít vyhrát. Určitě se však na první domácí zápas těším.

Dominika Gračková & Martin Michálek

Adresa sídla

HC Univerzita Palackého v Olomouci
Šlechtitelů 813/21
779 00 Olomouc-Holice
IČO 01857738
DIČ CZ01857738
hokej@upol.cz
www.hokej.upol.cz

Zůstaňte v kontaktu

#hcupolomouc

Eshop

Kontakt: hokej.eshop@upol.cz
Obchodní podmínky | GDPR

Doprava (nad 1 500 Kč zdarma)
- Česká pošta - Balík do ruky (125 Kč)
- PPL Kurýr (115 Kč)
- Česká pošta - Balík na poštu (109 Kč)
- PPL Parcelshop (105 Kč)
- Zásilkovna (85 Kč)
- Balíkovna (79 Kč)
- Osobní odběr v Olomouci (zdarma)

Platba
- Platební kartou (GP WebPay)
- Bankovním převodem

© HC Univerzita Palackého v Olomouci | administrace | všechna práva vyhrazena | úvodní foto: © Alena Zapletalová a Daniel Klement | web: rostanetek.cz